28 sierpnia 2020 12:36 | Aktualności

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Drodzy Uczniowie, Szanowni  Rodzice!

Od 1 września 2020 r. uczniowie wracają do szkoły i przedszkola w formie stacjonarnej.

W związku z nadal trwającą pandemią wywołaną koronawirusem COVID-19 wspólna uroczysta inauguracja roku szkolnego 2020/2021 nie odbędzie się.

W dniu 1 września uczniowie spotkają się z wychowawcami klas.

Uczniowie  przychodzą na  godzinę  9.00 i  wchodzą pojedynczo do szkoły głównym wejściem. Zakładają maseczki, dezynfekują ręce, udają się do szatni, a następnie z wychowawcą  przechodzą do swojej klasy. Wychowankowie przedszkola wchodzą wejściem od strony przedszkola.

Wychowawca zapozna uczniów z organizacją pracy danego oddziału, przekaże plan zajęć oraz zapozna z „Wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Gorzędowie w czasie epidemii”, przy uwzględnieniu wytycznych: Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej.

Po spotkaniu wychowawca odprowadza uczniów do szatni.

Spotkanie w każdej klasie przewidziane jest na ok. 30 min.

Podręczniki uczniowie otrzymają w pierwszym tygodniu września.

Rodzice/opiekunowie uczniów klas II-VIII nie wchodzą na teren szkoły.

Każdy uczeń klasy I i wychowanek przedszkola wchodzi na teren szkoły z jednym rodzicem/opiekunem z zachowaniem wszystkich procedur bezpieczeństwa.

Pozdrawiam serdecznie

Barbara Jędrzejek