JESTEŚMY SZKOŁĄ Z KLASĄ!!!

Aktualności

27 czerwca 2020 00:50 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26 czerwca – zakończenie roku szkolnego – wyjątkowego, ponieważ pierwszy raz w historii szkolnictwa nauka odbywała się w sposób zdalny przez okres 3 miesięcy. Powinna być podniosła uroczystość, jednak życie napisało inny scenariusz – nie było akademii, nie było gości, nie było poloneza, nie zabrzmiał ostatni dzwonek... Ceremonia rozdania świadectw odbyła się na boisku szkolnym zgodnie z ustalonym harmonogramem i procedurami. Każda z klas miała krótką chwilę, by odebrać świadectwo i pożegnać się z wychowawcą.

Uroczystość rozpoczęli uczniowie klasy ósmej. Był to szczególny dla nich dzień- dzień ukończenia szkoły podstawowej. Pani Dyrektor Barbara Jędrzejek skierowała do nich kilka słów refleksji na temat wspólnie spędzonego czasu, kilka ciepłych słów pożegnania oraz życzyła wielu sukcesów i powodzenia w nowej szkole.

Po uroczystym ślubowaniu uczniowie klasy ósmej otrzymali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Wręczenia świadectw dokonała Pani Dyrektor. Były uśmiechy, łzy wzruszenia, upominki od wychowawcy i klasy siódmej.

Niezależnie od oprawy każde rozstanie niesie ze sobą emocje. Z jednej strony wzruszenie – bo to ostatni dzień w tej szkole, bo kończy się pewien etap życia, bo to czas pożegnania z wychowawcą i nauczycielami. Z drugiej strony radość na nadchodzące wakacje i radość z otrzymania świadectwa.

Szczególne powody do radości mieli uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Oto oni:

 

Klasa VIII:

Mateusz Krawczyk,

Sandra Kułak,

Julia Warzyńska,

 

Klasa VII:

Maja Klekocińska,

Dominik Lesiakowski,

 

Klasa VI:

Stanisław Gnyp,

Magdalena Kałka,

Mariusz Kopcik,

Zuzanna Kozłowska,

Wiktoria Krajewska,

Miłosz Marcela,

Zuzanna Rozpończyk,

Patrycja Sikora,

Julia Wiejacha,

 

Klasa: V

Piotr Gala,

Kacper Krawczyk,

Zuzanna Majkowska,

Bartłomiej Wiejacha,

Bartosz Zięba,

 

Klasa IV:

Julia Olejnik,

Wojciech Olejnik,

Natalia Skrobek.

 

Serdecznie gratulujemy!

Uczniowie klas młodszych i wychowankowie przedszkola otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Życzymy wszystkim zasłużonego, bezpiecznego odpoczynku oraz regeneracji sił. Mamy nadzieję, że we wrześniu będziemy mogli wrócić z nową energią do szkoły oraz nauczania w tradycyjnej formie.

Przeczytano: 456 razy. Wydrukuj|Do góry

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

BohaterON