AAA
Zespół Szkolno - Przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Adamowskiego Publiczne Przedszkole w Gorzędowie

27 czerwca 2020 00:47 | Aktualności

Wręczenie nagród

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursów, które zostały przeprowadzone tuż przed zdalnym nauczaniem i w trakcie jego trwania.

Uczniowie otrzymali nagrody za następujące konkursy:

- międzyszkolny konkurs czytelniczy „Czytaj Razem z Nami!” – nagrody ufundował Burmistrz Kamieńska,

- multimedialny konkurs „Polscy Nobliści”,

- konkurs literacki „Portret współczesnego patrioty”,

- konkurs plastyczny „Jan Paweł II w oczach dzieci”,

- konkurs „Młodość wolna od uzależnień”,

- międzyklasowy konkurs  na maskotkę Dnia Bezpiecznego Internetu,

- wojewódzki konkurs „Dbam o środowisko”,

- wojewódzki konkurs „Jem smacznie, zdrowo i kolorowo”.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wkład pracy oraz zaangażowanie w przygotowanie prac. Jednocześnie gratulujemy talentu oraz pomysłowości w doborze materiałów i technik wykonania!

Dzisiaj także została wręczona nagroda dla przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego - Stanisława Gnypa, za aktywny  i wyrózniający się udział w pracach SU w tym roku szkolnym.

Gratulujemy!!!

Wręczenie nagród