AAA
Zespół Szkolno - Przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Adamowskiego Publiczne Przedszkole w Gorzędowie

10 czerwca 2020 20:44 | Aktualności

Życzenia przesłane przez naszych uczniów dla ich przyjaciół z okazji Dnia Przyjaciela.

Poniżej publikujemy życzenia przesłane przez naszych uczniów dla ich przyjaciół z okazji Dnia Przyjaciela.

Życzenia od uczennicy klasy IV Natalii Skrobek dla przyjaciela Bartosza:

Życzę Ci mój bracie (Bartosz Gnyp) w dniu przyjaciela dużo zdrowia, szczęścia i radości oraz jak najwięcej prezentów, pieniążków i uśmiechu mój przyjacielu.

Życzenia od ucznia klasy IV Wojciecha Olejnika dla przyjaciela Adama T:

Drogi przyjacielu Adamie w dniu przyjaźni życzę Ci dużo zdrowia, miłości oraz uśmiechów na co dzień i aby nasza przyjaźń trwała wiecznie.

Życzenia od ucznia klasy IV Tomasza Ziemby dla przyjaciela Mateusza:

Drogi przyjacielu,

Życzę Ci, aby marzenia, które skrywasz na dnie Twojego serca doczekały się spełnienia.

Korzystając z okazji Twojego święta przesyłam Ci również garść nadziei i wiary, aby dały Ci one siłę do pokonywania trudności, jakie pojawiają się  w codziennym życiu.

Życzenia od uczennicy klasy IV Julii Olejnik dla przyjaciółki Wiktorii Con:

Kochana Wiki z okazji dnia przyjaciela życzę Ci: dużo zdrowia, miłości, samych 6 w szkole, czerwonego paska na koniec roku szkolnego i udanych  wakacji.