Zespół Szkolno - Przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Adamowskiego Publiczne Przedszkole w Gorzędowie

22 czerwca 2018 18:17 | Aktualności

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Dnia 22 czerwca zabrzmiał w szkole ostatni dzwonek, którego dźwięk wyjątkowo wywołał pozytywne emocje. Oznajmił  wszem i wobec, że właśnie nadeszły upragnione wakacje!

Na wypoczynek uczniowie ciężko pracowali przez dziesięć miesięcy. W ostatnim dniu szkoły ich praca została odpowiednio nagrodzona – świadectwami i promocjami do wyższej klasy. Szczególnie cieszyli się ci, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem:

w klasie IV:

Stanisław Gnyp, Mariusz Kopcik, Zuzanna Kozłowska, Wiktoria Krajewska, Miłosz Marcela, Zuzanna Rozpończyk, Patrycja Sikora, Julia Wiejacha,

w klasie V:

Maja Klekocińska, Dominik Lesiakowski, Mikołaj Włóka,

w klasie VI:

Mateusz Krawczyk, Sandra Kułak, Bartosz Markiewicz, Wiktoria Urbanik, Julia Warzyńska,

w klasie VII:

Martyna Gala, Oliwia Gębicz, Aleksandra Górna, Klaudia Kopcik, Igor Kowalski, Wiktor Kowalski, Beata Wojtania.

Uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią w szkole otrzymali Nagrodę Burmistrza. Do tej grupy należą:

Patrycja Sikora – kl. IV, Zuzanna Kozłowska – kl. IV, Julia Warzyńska – kl. VI.

Po podsumowaniu roku, wręczeniu świadectw i nagród, spotkaniach z wychowawcami uczniowie opuścili mury szkoły na ponad dwa miesiące, gdzie czekają na nich lasy, łąki, woda, słońce, podróże i przygody.

Niech ten czas będzie okazją do wypoczynku i odnowienia sił na kolejny rok szkolny!

Życzymy wspaniałych, słonecznych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018