Zespół Szkolno - Przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Adamowskiego Publiczne Przedszkole w Gorzędowie

08 marca 2018 14:26 | Aktualności

Akademia z okazji Dnia Kobiet

Ach, damą być…

08.03. 2018r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Tego dnia uczniowie o godzinie 10.30 wystąpili w pokazie show dla publiczności szkolnej.

Przedstawienie miało charakter wysoce humorystyczny – opierało się na polskim kabarecie, a mężczyźni i kobiety zostali przedstawieni w różnych momentach życiowych, czasami ukazując nam w sposób bardzo wesoły rolę kobiety i mężczyzny we współczesnym świecie.

Dziewczynki przedstawiły układ taneczny, który na początku wprowadził nas w aurę tego wydarzenia. Chłopcy z klasy VII oczarowali publiczność swoim dwukrotnym wystąpieniem tanecznym, który wzbudził wśród nas wszystkich wielki podziw i zachwyt dla tego wykonania.

Na scenie nie mogło zabraknąć słynnej Mariolki, która przytoczyła kilka zabawnych momentów.

Akademię zakończono pięknym utworem, który był jednocześnie przekazem życzeń dla wszystkich Pań.

Tego dnia każda kobieta otrzymała dużą porcję humoru i radości.

Akademia z okazji Dnia Kobiet