Zespół Szkolno - Przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Adamowskiego Publiczne Przedszkole w Gorzędowie

06 lutego 2018 22:50 | Aktualności

Aktywnie w ferie!

W dniach 05. 02- 06.02. 2018r. w naszej szkole – Gminna Biblioteka Publiczna w Gorzędowie zorganizowała spotkanie z Animatorką , w celu aktywnego spędzenia czasu, nie tylko dla naszych uczniów, ale także dla osób chętnych z najbliższego otoczenia.

Podczas dwudniowej animacji zaprezentowano wszystkim przybyłym mnóstwo wspaniałej rozrywki, aktywnych i kreatywnych działań, dzięki, którym wszyscy fani urządzeń elektronicznych z pewnością w tym czasie o nich zapomnieli.

Prowadząca w bardzo precyzyjny sposób połączyła aktywność najmłodszych z aktywnością nieco starszej młodzieży, co pozwoliło na świetną integrację całej grupy.

W pierwszym dniu pojawiły się quizy, zabawy z chustą animacyjną, zamykanie w bańce mydlanej, taniec połączony z muzyką, nauka tańca, zabawy z piłką, przeciąganie liny.

W drugim dniu przybyli mogli pomalować sobie twarz, co cieszyło się wielką popularnością, mogli też brać udział w konkursie plastycznym i zdobyć wspaniałe gadżety (każdy uczestnik otrzymywał podarunek), nie zabrakło zabaw z chustą animacyjną, które wywołały wśród uczestników niesamowite emocje.

Przez dwa dni niezwykłą popularnością cieszyła się wata cukrowa oraz popcorn.

Dwudniowe atrakcje były całkowicie bezpłatne , a uczniowie wynieśli z pobytu maksymalną dawkę uśmiechu i zadowolenia.

Aktywnie w ferie!