21 czerwca 2018 20:23 | Aktualności

„Piknik na wesoło”

21. 06. 2018r. w przeddzień oficjalnego i uroczystego zakończenia roku szkolnego 2017/2018 , uczniowie klas I – III i przedszkola mogli poczuć „zapach” nadchodzących wakacji, dzięki zorganizowanemu piknikowi, na którym wszystkie dzieci świetnie się bawili.

Przed rozpoczęciem leżakowania i zabaw na kocu, uczniowie skorzystali z atrakcji jaką było malowanie buzi , jak również malowanie i modelowanie włosów, a to za sprawą wspaniałych rodziców, którzy zaangażowali się ofiarując swoją pomoc , za co nasza szkoła kieruje tutaj ukłony do tych osób.

Podczas spędzania czasu na kocach, uczniowie spożywali przyniesione przez siebie posiłki oraz napoje.  W tym dniu uśmiech gościł na twarzach wszystkich dzieciaków, co sprawiło wychowawcom największą satysfakcję . Nie zabrakło rozmów, zabaw, śmiesznych historii, którymi uczniowie wzajemnie się ze sobą dzielili.

Ten dzień był wprowadzeniem do wspaniałej wakacyjnej przygody , która dopiero się rozpocznie!

"Uśmiech dziec­ka to naj­wspa­nial­sze zja­wis­ko ja­kie mógł człowiek zo­baczyć na swo­je oczy ."

„Piknik na wesoło”