25 maja 2018 19:37 | Aktualności

Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

Uroczystość Dnia Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. To dwie najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka. By okazać im swoją miłość wychowankowie przedszkola uczcili  ten wyjątkowy dzień  dla ich wspaniałych rodziców dwudziestego ósmego maja. Wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły wdzięczność swoim rodzicom za ich trud, dobroć i cierpliwość,  jaką wkładają w wychowanie swoich dzieci. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i złożenia im gorących życzeń oraz podziękowań. Następnie przedszkolaki uświetniły ten niezwykły dzień  przedstawieniem  pt. ,,Galimatias w parku”. Na twarzach rodziców zauważyć można było wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie zrobione upominki i laurki. Zaproszeni na uroczystość rodzice widząc swoje przejęte pociechy występujące przed publicznością byli niezwykle dumni, a atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.

Przedszkolny Dzień Mamy i Taty