30 maja 2018 14:17 | Aktualności

Powiatowy Dzień Dziecka w Kamieńsku

1 czerwca to święto wszystkich dzieci. Z tej okazji 30 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Powiatowym Dniu Dziecka na Sportowo.

Zanim udaliśmy się się do Kamieńska, pani Dyrektor złożyła wszystkim dzieciom życzenia: słońca, radości, spełnienia marzeń, pięknych świadectw i udanych wakacji i obdarowała słodkim upominkiem.

Na stadionie czekało na dzieci wiele atrakcji: dmuchańce, fotobudka, smakołyki,turniej paintballa. Największym zainteresowaniem cieszyły się rozgrywki sportowe, w których nasi uczniowie brali czynny udział. I tak, nasza drużyna piłkarska wywalczyła 4. miejsce, a dwie drużyny dziewczyn zajęły 2. i 3. miejsce w turnieju Bubble Football. Gratulujemy!

Po powrocie do szkoły na uczniów czekała jeszcze jedna niespodzianka – lody dla ochłody!

Dzień ten upłynął szybko i w miłej atmosferze. Żal tylko, że Dzień Dziecka jest raz w roku.

Powiatowy Dzień Dziecka w Kamieńsku