06 marca 2018 15:17 | Aktualności

SPRAWOZDANIE ZE SZKOLNEGO ETAPU OTWP

6 marca 2018r. odbył się długo oczekiwany szkolny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.  Do turnieju przystąpiło 13 uczniów klas IV-VII. Ich zadaniem było rozwiązanie testu z różnych dziedzin pożarnictwa składającego się z 30 pytań.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwało jury składające się z przedstawicieli Ochotniczej Straży Pożarniczej w Gorzędowie:  Pana Marcina Rozpończyka, Pana Sławomira Markiewicza  i Pana Marka Czupiały oraz  nauczyciela przygotowującego uczniów do turnieju  Pani Małgorzaty Wawrzyńczak.

Uczestnicy konkursu pilnie przygotowywali się do tego sprawdzianu.

Ponieważ do kolejnego etapu mogą przejść tylko najlepsi, wyłoniono grupę uczniów, którzy uzyskali najwyższą liczbę punktów. Do grupy szczęśliwców zakwalifikowali się:

Julia Warzyńska – kl. VI,

Bartosz Markiewicz – kl. VI,

Krzysztof Górny – kl. VI,

Jakub Ziemba – kl. V,

Kacper Zawisza – kl. V,

Mateusz Krawczyk  – kl. VI,

Klaudia Kopcik– kl. VII,

Oliwia Gębicz – kl. VII,

Aleksandra Górna – kl. VII,

Martyna Gala – kl. VII,

Hubert Ziemba – kl. VII,

Jakub Majkowski – kl. VII.

Ta grupa będzie reprezentować naszą szkołę podczas gminnych eliminacji OTWP w Kamieńsku  12 marca 2018r.

Życzymy powodzenia!

SPRAWOZDANIE ZE SZKOLNEGO ETAPU OTWP