06 grudnia 2017 21:17 | Aktualności

Odwiedziny Mikołaja

Zgodnie z tradycją, 6 grudnia, gościliśmy w naszej szkole świętego Mikołaja. Dotarł on do nas, mimo braku śniegu, z workiem pełnym prezentów. Dla każdego  znalazł coś dobrego!!! W rozdawaniu paczek pomagały mu elfy z klasy VI.

Dzieci, w podziękowaniu za pamięć i upominki, zaśpiewały Mikołajowi piosenki.

Ale to nie koniec atrakcji!

Zgodnie z założeniami innowacji „Niech każdy się dowie, że nasi uczniowie dbają o zdrowie!” odtańczyliśmy mikołajkowy taniec, prowadzeni przez instruktorki tańca - Julię i Sandrę. Cały korytarz zapełnił się czerwonymi mikołajkowymi czapkami, które bujały się   w rytmie najnowszych hitów. W tym samym czasie pojawił się sołtys Pan Paweł Kopcik, który, w imieniu swoim i rady sołeckiej, wręczył wszystkim dzieciom słodkie upominki.

Święty Mikołaj zapowiada zbliżające się święta Bożego Narodzenia. To  radosne oczekiwanie na przyjście Pana Jezusa jest czasem spokoju, miłości, pojednania… W naszej szkole prowadzone są różne akcje charytatywne, które mają sprawić, by nikt w tym czasie nie czuł się smutny i samotny. Pamiętajmy, każdy z nas może być Świętym Mikołajem!

Odwiedziny Mikołaja