31 maja 2017 22:02 | Aktualności

Wyjazd na spektakl klas 0-III

W dniu 31.05.2017r. wychowankowie przedszkola i uczniowie klas I – III obejrzeli baśń muzyczną  pt. „W tajemniczej Krainie Krasnali”. Przepiękne widowisko przeznaczone dla najmłodszych dzieci zaprezentowane zostało  przez aktorów Teatru Muzycznego „Duduś” z Łodzi. Specjalnie przygotowana scenografia, efekty świetlne, wspaniałe kostiumy, cudowna muzyka wprowadziły małych widzów w zaczarowany świat baśni. W trakcie spektaklu organizowane były wesołe konkursy, w których z naszej szkoły wzięło udział czworo dzieci otrzymując atrakcyjne upominki. Na koniec przedstawienia wszystkie dzieci zostały obdarowane kolorowymi balonami. Przepyszna zabawa, wesołe piosenki, nastrój tajemniczej krainy krasnoludków, ciekawa gra aktorów wywołała wśród dzieci uśmiech i zachwyt, wnosząc wiele radości w malutkie serca widzów, jednocześnie ucząc ich właściwego postępowania wobec rówieśników i dorosłych. Przed wyjazdem wszystkie dzieci zostały zapoznane z zasadami dobrego zachowania w teatrze. Uczniowie ułożyli Kodeks Dobrych Manier, aby czerpać przyjemność z oglądania przedstawienia.

Wyjazd na Spektakl klas 0 - III